HTML Sub Menu by Css3Menu.com

class "sol200" id "marq" İçeriği Buraya Gelecek

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Türkiye Sualtı
Sporları Federasyon

seferihisar belediyesi

BİZ KİMİZ:

Engellilere yönelik çalışmalarıyla ön plana çıkan derneğimiz, uzman kadrosu ile Türkiye’de engellilere yönelik ilk deneme dalışı yaptırmanın başarısı ve haklı mutluluğuna sahiptir. Derneğimiz bu başarı ile bir anda herkesin ilgi odağı olmuş, verilen fırsatların nasıl başarıya dönüşeceğini pek çok kişiye göstermiştir.  Çalışma azmimizi engel tanımayan engellilerin sayısının giderek artmasından, çalışma isteğimizi engellilerin ne kadar çok şeyi başarabileceklerini gördüğümüzde aldığımız hazdan ve başarının verdiği mutluluktan almaktayız. Derneğimiz şimdiye kadar yürütülen engelli çalışmalarının dışında onlara bir yaşam biçimi sunmayı hedeflemektedir. Başarmak kolay olmayacak en önemlisi de çıkacak zorluklarda pes etmeden toplum yararına engelliler için engellilerle çalışmak.

BAŞARMAK İÇİN:

Engelliler yararına engellilerle çalışmak gerekliliğinin bilincindeyiz. Engelliler yalnız değiller. Bu konuda giderek artan bilinçlendirme çalışmaları, onlar yararına yapılan çalışmaların kalitesini artırmakta , onlar için de yapılacak çok şey olduğunu gözler önüne sermektedir. Sadece engelli ya da engelli yakını olmanız değil ;onlarla aynı toplumu paylaşan birer fert olmanız bile , onlar yararına çalışmalar yapmanız için sizi harekete geçirmeli. Toplumdaki her birey elindeki bilgi ve birikimi  herkes yararına olduğu kadar engelliler yararına da , bir şeyler yapabilirim düşüncesi ile şekillendirdiğinde , ortaya inanılmaz başarı hikayeleri çıkıyor. Biz yaptık başardık şimdi bu başarıyı başkalarıyla paylaşmak ve başkalarının da sahiplenmesini sağlamakta sıra. En önemli sorun yer sorunu. Bir araya gelmek birlikte çalışmak birlikte üretmek için ortak bir hedef ve bu hedefe ilerlerken  tüm engellileri kucaklayan bir yere mekana ihtiyaç var.

ZORU AŞMAK;

Biz engellilere yönelik su sporlarının yanı sıra engellilere daha ne sunabilirimin peşinden gittik ve gerek engelli vatandaşlarımızın gerekse onların yakınlarının yanında olduğumuzu hissettirmek adına onların rahatça tatil yapabilecekleri bir imkan sunmaya karar verdik.

AMACIMIZ

Engellilere yönelik gerek günübirlik gerekse her türlü hizmetin sunulduğu kamp alanında konaklayabilecekleri, bir alan yaratmak. Bizim uzmanlık alanımız olan deniz ve su sporlarının bu alan içinde engellilere sınır tanımayan eğitimler verecek onları tüm vücut kaslarının kullanıldığı yüzmeden insanı rehabilite etmekteki üstün efekti olan dalışa kadar denizden alabildiğine faydalanabilecekleri yeni bir dünya ile buluşturacağız. Kamp alanı kendilerine farklı bir yaşam alanı bulan engelliler içinde hoş bir atmosfer yeni bir buluşma yeri olacak.

ENGELSİZ HAVUZ DALIŞI

Seferihisar Sığacık Teos'da gerçekleştirilen havuz dalışı...

YENİ YÖNETİM SEFERİHİSAR BELEDİYESİ'NDE

Derneğimiz yeni Yönetim Kurulu Seferihisar Belediye Başkanı Tunç SOYER'i ziyarette bulundu.